XnView Extended – Resim Görüntüleme Programı İndir

XnView Extended nedir?

XnView Extended, HEIF, APNG, EPS, GIF, ICO, PNG, JPG, BMP, PSD, RAW, BPG veya WebP dahil olmak üzere 500’den fazla görüntü dosyası formatı için destek sunan güçlü bir fotoğraf görüntüleme aracıdır. XnView, görüntü yakalamak için kullanışlı bir Ekran Yakalama modülü ve Windows TWAIN ve WIA arayüzü de sağlar.

Program, meta veri ve düzenleme için IPTC, Exif ve XMP desteği, grafikleri 70’in üzerinde formata dönüştürme, görüntüyü karşılaştırma, tam ekran modunda çalışma, yinelenen görüntüleri arama, dosyaları yeniden adlandırma dosyaları, JPEG kayıpsız dönüşümleri, fotoğraflara efekt ekleme ve Daha.

XnView Extended ayrıca popüler ses ve video dosya formatlarını da destekler. Slayt Gösterileri, Web Sayfaları, İletişim Sayfaları, Video Küçük Resimleri, Galeri, Dosya Listeleri ve Görüntüler Şeridi oluşturmak için XnView Extended’ı kullanabilirsiniz.

XnView Genişletilmiş olasılıklar burada bitmiyor. Uygulama, yeniden boyutlandırmanızı, döndürmenizi, Kayıpsız Döndürmeyi ve Kırpmayı (jpeg), parlaklığı, kontrastı, otomatik seviyeleri ayarla, otomatik kontrastı, renk derinliğini ve paleti değiştirmeyi, filtreleri ve çeşitli efektleri uygulamanızı sağlar.

Tam özellikli bir tarayıcı olarak XnView Extended, ayrıca resim inceleme, kütüphane tarama, arama ve filtreleme, CD üzerinde slayt gösterisi oluşturma vs.

Tarayıcı fonksiyonunu, tarayıcı grafik kullanıcı arayüzünü başlatmak zorunda kalmadan komut satırından çalıştırmak için bir seçenek de vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir