JDownloader 2 – En Hızlı İndirme Yöneticisi Programı İndir

JDownloader 2 nedir?

JDownloader 2, mega.co.nz veya turbobit.net gibi hosting sitelerinden dosya indirmek için tasarlanmış popüler yardımcı programın en son sürümüdür. Program, 3.800’den fazla barındırma hizmetinin etkileyici listesini desteklemektedir. JDownloader 2’yi Windows, Linux ve Mac için indirin.

Uygulama aynı anda birden fazla dosya indirmenize izin veriyor, otomatik olarak bir bağlantı listesi yükleyebilir, Captcha kodunun bir kısmını çözmek için özellikler sunar, indirdikten sonra ZIP, RAR, 7-ZIP veya servisi otomatik olarak ayıklamak için bir mekanizmaya sahiptir, ayrıca popüler premium barındırma hizmetleri.

İndirme yazılımı ayrıca her Web tarayıcısından uzaktan erişim için bir seçenek sunar. Ayrıca web sitelerinden indirme bağlantılarını da algılayabilir ve premium hesaplardan destek sunar.

Ayarlar panelinde ayrıca maksimum dosya indirme sayısını belirleyebilir, veri alımı için bekleme süresini kısaltan bir proxy sunucu listesi girebilir veya arşivleri açmak için sıklıkla kullanılan şifrenizi girebilirsiniz.

JDownloader’da ücretsiz ve açık kaynaklı bir yazılımdır. Ayrıca, tüm görevleri tamamladıktan sonra dosya indirme işlemlerini ve otomatik bilgisayarı veya uygulamayı kapatma seçeneğini belirlemenizi sağlayan yerleşik bir zamanlayıcıya da erişebilirsiniz.

JDownloader 2 ayrıca, indirmeler hala etkinken bilgisayarın bekleme moduna girmesini engelleme veya engelleme, sessiz modda çalışma yeteneği ve dosyaların sağlama toplamlarını oluşturacak bir sistem sunar.

JDownloader 2 yazılımı Windows 10 ile uyumludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir